Kolm Eesti haridusteemalist taskuhäälingut on ühendanud jõud aktiivse eluviisi algatusega "Half an Hour Power" ning kutsuvad kõiki kuulama inspireerivaid vestlusi haridusteemadel ja liikuma vähemalt 30 minutit päevas.
Head õpetajad, kasutage registreerumisel sooduskoodi "õpetaja" ja te saate kaks kuud Premium-liikmelisust (koos kõikide hüvedega) ühe kuu hinnaga.
#liigumekoos #hariduskäik

Õpime koos

Eesti esimene haridusteemaline taskuhääling, kus hariduselu praktikud ja visionäärid jagavad kuulajatele oma teadmisi, kogemusi ja ideid, eesmärgiga pakkuda lihtsat ja mugavat võimalust õppimiseks ja inspiratsiooni saamiseks.​

Taskuhäälingut juhivad õpetajad Karin Tõevere ja Signe Varendi.

Varuskpedagogik Roosa Raadio

Hariduse taskuhääling, mille fookuses on inimesed ja aktuaalsed teemad haridusmaastikul.

Taskuhääling koosneb kahest osast.

Taskuhäälingu üheks osaks on portreteerida inimesi, kes inspireerivad ja teevad oma tööd armastuse ja kirega, sest kui me õpime teisi tunda, siis õpime ka alati ennast paremini tundma.

Õpetajate tuba on Roosa Raadio osa, mis kutsub kaasa mõtlema ja rääkima hariduse teemadel, mis hetkel õpetajatele olulised on. Õpetajate toa osades räägivad kaks üldhariduskooli õpetajat Alla Vinitšenko ja Roosa Raadio autor Maigi Varusk neile olulistel teemadel.

Kes Aias? Mis Aias?

Kajastab alushariduse teemasid ja tähistab Eesti Lasteaednike Liidu 30. tegutsemisaastat. Podcasti nimi viitab loomulikult populaarsele ja ajatule ringmängule, mida igas lasteaias mängitakse.

Teemadering: Kes on aias? koosneb persoonilugudest meie ala spetsialistidega. Mis on aias? annab vastuseid, milliseid meetodeid, töövõtteid, vahendeid lasteaednikud kasutavad oma igapäevatöös ning mis on alushariduses praegu oluline.

Saadet juhivad Silja Järve ja Kätlin Tanin